Back to Search

HR Business Partner

Req ID: J2251612

  • Location
    Tiszaujvaros, Hungary
  • Category Human Resources
  • Posted Friday, October 16, 2020
  • Type Regular Full time

Job Description

Amennyiben szeretnél egy nagy múltú amerikai cég dinamikusan változó környezetében, egy jó  csapatban dolgozni, akkor a JABIL téged keres!

Ha szereted a kihívásokat, a változatos feladatokat és szeretnéd megtapasztalni, hogy milyen ráhatásod van egy szervezet életére, akkor jelentkezz hozzánk

HR BUSINESS PARTNER-nek

Feladatok:

  • a támogatott üzleti terület megismerése ( 300-400 fő)
  • az üzleti terület létszámtervezésétől a munkavállaló kilépéséig tartó HR folyamatok generális  ismerete
  • a támogatott üzleti területen a munkavállalók és HR folyamatok menedzselése (kiválasztás, onboarding, mentorálás, belső promóciók, fejlesztés, teljesítményértékelés, utódlástervezés, talent management)
  • tanácsadás a vezetőknek minden HR-t érintő operatív kérdésben
  • együttműködés a HR specialistákkal és a munkaügyi adminisztratív csoporttal

Elvárások:

  • 3-5 éves gyakorlat multinacionális környezetben HR generalistaként vagy HRBP-ként
  • felsőfokú végzettség
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • PC felhasználói szintű ismeret
  • jó kommunikációs-, és  kapcsolatteremtő készség,
  • jó szervezési készség,
  • extrovertált egyéniség

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Változatos feladatok

Előnyt jelent:

  • HR szakon szerzett diploma
  • ambiciózis egyéniség

Accessibility Accommodation

If you are a qualified individual with a disability, you have the right to request a reasonable accommodation if you are unable or limited in your ability to use or access Jabil.com/Careers site as a result of your disability. You can request a reasonable accommodation by sending an e-mail to Always_Accessible@Jabil.com or by calling 1.727.803.7515 with the nature of your request and contact information. Please do not direct any other general employment related questions to this e-mail or phone number. Please note that only those inquiries concerning a request for reasonable accommodation will be responded to from this e-mail address and/or phone number.

Not ready to apply? Join the Jabil Career Network!

Learn about upcoming career opportunities and events at Jabil

Join now