Back to Search

EHS Specialista

Req ID: J2273044

  • Location
    Tiszaujvaros, Borsod-Abauj-Zemplen, Hungary
  • Category Social & Environmental Responsibility
  • Posted Tuesday, May 18, 2021
  • Type Full time

Job Description

Feladata:

  • Rendszeres ellenőrzések elvégzése a gyár területén, a feltárt hiányosságok megszünetésében közreműködés és nyomonkövetés.
  • A munka, környezetvédelemmel kapcsolatos jogszabályok nyomonkövetése, továbbá a folyamatok módosítása, ha a jogszabályváltozás hatással lehet a szervezetre,
  • Részt venni - és támogatni - a munkabiztonsági és környezetvédelemmel kapcsolatos külső és belső auditokon, hatósági ellenőrzéseken,
  • Corporate dokumentumok bevezetésében aktív közreműködés.
  • Feladatköréhez kapcsolódó EHS oktatási anyagokat kidolgozza felülvizsgálja, a szükséges oktatásokat megszervezi.
  • A MSZ ISO 45001:2018 és MSZ EN ISO 14001:2015 irányítási rendszerek működtetésében, folyamatos fejlesztésében részt vesz, biztosítja, hogy a hozzá tartozó munkavédelmi elemek folyamatosan a Jabil belső dokumentált elvárásainak megfelelően és az MSZ ISO 45001:2018 és MSZ EN ISO 14001:2015 irányítási rendszerek elvárásaival összhangban működjön,
  • Támogatni az új berendezések használatba vételét, üzembe helyezését a projektek minden fázisában. Részt venni és támogatni a folyamatok indítását,
  • Támogatni az EHS fejlesztéseket és a programok karbantartását,
  • Kockázatcsökkentő akciók meghatározása, s az ezekhez tartozó projektek önálló kivitelezése, végrehajtása,
  • Munkavédelmi szempontú kockázatértékelések elkészítése,
  • Munkabalesetek kivizsgálása, gyökérokok és javító intézkedések meghatározása,
  • Riportok készítése,
  • Egyes munkavédelmi eszközök, felszerelések és időszakos ellenőrzésének, vizsgálatainak elvégzése / elvégeztetése,
  • Részvétel a változáskezelési eljárásokban,
  • Vállalkozók munkavégzésének rendszeres ellenőrzése.

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú munkavédelmi szakképesítés,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban),
  • Minimum 2 év releváns munkavédelmi és/vagy környezetvédelmi tapasztalat nagyvállalati környezetben,
  • Projekt szemlélet.

Előnyt jelent:

  • Munkavédelmi és/vagy környezetvédelmi felsőfokú képesítés,
  • Műszaki területen szerzett képesítés/tapasztalat villamosbiztonság vagy gépbiztonság területen,
  • MSZ ISO 45001:2018 és MSZ EN ISO 14001:2015 belső auditori képesítés,
  • Tűzvédelmi előadói vagy főelőadói képesítés

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Nyelvi és szakmai képzések
  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások

Accessibility Accommodation

If you are a qualified individual with a disability, you have the right to request a reasonable accommodation if you are unable or limited in your ability to use or access Jabil.com/Careers site as a result of your disability. You can request a reasonable accommodation by sending an e-mail to Always_Accessible@Jabil.com or by calling 1.727.803.7515 with the nature of your request and contact information. Please do not direct any other general employment related questions to this e-mail or phone number. Please note that only those inquiries concerning a request for reasonable accommodation will be responded to from this e-mail address and/or phone number.

Not ready to apply? Join the Jabil Career Network!

Learn about upcoming career opportunities and events at Jabil

Join now