Back to Search

Munkavédelmi mérnök

Req ID: J2304334

  • Location
    Tiszaujvaros, Borsod-Abauj-Zemplen, Hungary
  • Category Social & Environmental Responsibility
  • Posted Tuesday, February 8, 2022
  • Time Type Full time
  • Job Type Permanent Employee

Job Description

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Nyelvi és szakmai képzések
  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Munkábajárási és áttelepülési támogatás lehetősége

Feladatok:

  • A munkavédelmi szaktevékenységnek minősülő feladatok ellátásában való részvétel
  • A baleset kivizsgálásokban való részvétel és a munkabaleseti jegyzőkönyv elkészítése, továbbá az eseteket a belső  rendszeren keresztül történő riportálása
  • A munkavédelemmel kapcsolatos jogszabályok nyomonkövetése, továbbá a folyamatok módosítása, ha a jogszabályváltozás hatással lehet a szervezetre
  • A tűzvédelmi  és ergonómiai elvek alkalmazása az épületek, a berendezések, és a munkakörnyezet fejlesztése során a sérülések csökkentése és a kockázatmentes munkakörülmények kialakítása érdekében
  • Részvétel a munkabiztonsági külső és belső auditokon, hatósági ellenőrzéseken
  • Új berendezések használatba vételének és üzembe helyezésének támogatása
  • EHS fejlesztések és a programok támogatása a maximális jogszabályi megfelelőség, balesetmegelőzés és kockázatcsökkentés érdekében
  • Kockázatcsökkentő akciók meghatározása, s az ezekhez tartozó intézkedések önálló kivitelezése, végrehajtása

Elvárásaink:

  • Munkavédelemben szerzett tapasztalat
  • Munkavédelmi képesítés (mérnöki vagy technikusi)
  • Középszintű szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Projekt szemlélet

Előnyt jelent:

  • Gépbiztonsági témakörben szerzett tapasztalat
  • ISO 45001 belső auditori képesítés
  • Tűzvédelmi előadói vagy főelőadói képesítés

Accessibility Accommodation

If you are a qualified individual with a disability, you have the right to request a reasonable accommodation if you are unable or limited in your ability to use or access https://careers.jabil.com/ site as a result of your disability. You can request a reasonable accommodation by sending an e-mail to Always_Accessible@Jabil.com with the nature of your request and contact information. Please do not direct any other general employment related questions to this e-mail. Please note that only those inquiries concerning a request for reasonable accommodation will be responded to from this e-mail address.

Not ready to apply? Join the Jabil Career Network!

Learn about upcoming career opportunities and events at Jabil

Join now