Saltar al contenido principal
Volver a la búsqueda

Toborzási koordinátor

Req ID: J2269906

  • Ubicación
    Tiszaujvaros, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungary
  • Categoría Recursos Humanos
  • Publicado miércoles, 21 de abril de 2021
  • Tipo Tiempo completo

Descripción del Trabajo

Amennyiben szeretnél egy nagy múltú amerikai cég dinamikusan változó környezetében, egy jó csapatban dolgozni, akkor a JABIL téged keres!

Ha szereted a kihívásokat, a változatos feladatokat és szeretnéd megtapasztalni, hogy milyen ráhatásod van egy szervezet életére, akkor jelentkezz hozzánk Toborzási Koordinátor munkatársnak!

Feladatok:

▪ Fizikai munkaerő toborzásának teljes körű lebonyolítása és nyomonkövetése

▪ Fizikai pozíciókkal kapcsolatos pályázatok kezelése, rögzítése rendszerekben, irattározása, a jelölt adatbázis karbantartása

▪ Szellemi munkaerő toborzásának és kiválasztásának biztosítása logisztikai területen

▪ Hirdetések szervezése, megrendelése, megfogalmazása, elfogadtatása és nyilvántartása

▪ Külső állásbörzékhez és toborzásokhoz kapcsolódó eseményeken való részvétel

▪ Interjúk szervezése, állásajánlatok készítése, ellenőrzése, aláíratása és kiküldése

▪ Kapcsolattartás a kiválasztási folyamatban résztvevő jelöltekkel

▪ Kapcsolat fenntartása és fejlesztése a munkaerőközvetítő és kölcsönző cégekkel, a megfelelő jelöltek megtalálása érdekében

Szükséges tapasztalatok, képességek:

▪ Középfokú végzettség

▪ Minimum 1-2 év HR területen szerzett tapasztalat

▪ Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség

▪ Haladó szintű MS Office ismeret

Előnyt jelent:

▪ Releváns felsőfokú végzettség

▪ Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

▪ Szakmai és személyes fejlődési lehetőség

▪ Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra

▪ Nemzetközi munkakörnyezet

▪ Kiemelkedő juttatási csomag

¿No estás listo para aplicar? ¡Únase a la red profesional de Jabil!

Más información sobre las próximas oportunidades profesionales y eventos Jabil

Únete ahora