Saltar al contenido principal

  • Categoría Materiales
  • Publicado lunes, 10 de mayo de 2021
  • Tipo Tiempo completo

Descripción del Trabajo

Feladata:

  • Beérkező anyagok/alkatrészek minőségügyi vizsgálata
  • Előírt mérések, tesztek végrehajtása
  • Beérkező elsőterméknek minősülő alkatrészek vizsgálata
  • ESD eljárás és védelem irányelveinek betartása
  • Vizsgálati eredmények rögzítése (SAP, Sharepoint portal)
  • Adatok, okmányok, jelentések dokumentálása

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kezdeményezőkészség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmasság, pontosság, precizitás
  • Műszakos munkrend vállalása

Az elbírásnál előnyt jelent:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Nyelvi és szakmai képzések
  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások

¿No estás listo para aplicar? ¡Únase a la red profesional de Jabil!

Más información sobre las próximas oportunidades profesionales y eventos Jabil

Únete ahora