Saltar al contenido principal
Volver a la búsqueda

EHS Supervisor (Környezetvédelmi szakértő)

Req ID: J2273046

  • Ubicación
    Tiszaujvaros, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungary
  • Categoría Administarción de las Instalaciones
  • Publicado jueves, 27 de mayo de 2021
  • Tipo Tiempo completo

Descripción del Trabajo

Feladata:

  • EHS csapat szakmai felügyelete, támogatása,
  • Kapcsolattartás a felső- és corporate vezetéssel, rendszeres riportálás és megbeszélések megtartása angol nyelven,
  • A corporate által előírt folyamatok szakmai felügyelete, bevezetése,
  • KIR/MEBIR rendszer működésének felügyelete,biztosítása,
  • Munka- , és környezetvédelmi projekt feladatok önálló lebonyolítása, eljárások kidolgozása, szervezése, fenntartása, riportálása,
  • Hatósági jelentések, bevallások, engedélykérelmek elkészítése, megküldése;
  • A munka- és környezetvédelemmel kapcsolatos jogszabályok nyomonkövetése, továbbá a folyamatok módosítása, ha a jogszabályváltozás hatással lehet a szervezetre;
  • Részt venni és támogatni a környezetvédelmi külső és belső auditokat , hatósági ellenőrzéseket;
  • Támogatni az EHS fejlesztéseket és a programok karbantartását;
  • Kockázatcsökkentő akciók meghatározása, s az ezekhez tartozó projektek szervezése és nyomonkövetése;

Elvárásaink:

  • Munkavédelmi felsőfokú végzettség és/vagy környezetmérnök végzettség,
  • Folyékony szakmai angol nyelvtudás (írásban és szóban),
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat multinacionális környezetben,
  • Projekt szemlélet, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Releváns vezetői tapasztalat,
  • EN ISO 45001 belső auditori képesítés,
  • Multinacionális környezetben szerzett környezetirányítási rendszer tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Nyelvi és szakmai képzések
  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások

¿No estás listo para aplicar? ¡Únase a la red profesional de Jabil!

Más información sobre las próximas oportunidades profesionales y eventos Jabil

Únete ahora