Saltar al contenido principal
Volver a la búsqueda

Projekt Mérnök I

Req ID: J2277516

  • Ubicación
    Tiszaujvaros, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungary
  • Categoría Ingenieria de Manufactura
  • Publicado martes, 22 de junio de 2021
  • Tipo Tiempo completo

Descripción del Trabajo

Feladatok:

  • Mérnöki projekteket vezet az indulástól a befejezésig, különösen tekintettel az új termékek bevezetésére
  • Irányítja a projekt ütemezését, a feladatok meghatározását, az előrehaladás riportálását és a mérnöki projektek kommunikációját
  • Gondoskodik arról, hogy a projekt eredmények elérjék a technikai, a minőségi, a megbízhatósági, az ütemterv és költséghatékonyság követelményeit
  • Vezeti az előkészületeket, kiértékeli a berendezések üzembehelyezését, a gyártási layout-ot és a folyamat változásokat és/vagy a javító intézkedéseket
  • Felügyeli a projektköltségvetést, árajánlatokat készít
  • Technikai és project menedzsment szempontból fő vevői kapcsolattartóként működik

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki / mérnöki végzettség
  • Minimum 2-3 év mérnöki vagy projekt menedzsment területen szerzett tapasztalat
  • Folyékony/tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Project Management Professional (PMP) vagy ezzel egyenértékű oklevél
  • Új termékek bevezetésében (NPI) szerzett gyakorlat Ipari elektronikai gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Gyártói környezetben szerzett mérnöki tudás és gyakorlat
  • LEAN gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • Méltányos bérezés, béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet

¿No estás listo para aplicar? ¡Únase a la red profesional de Jabil!

Más información sobre las próximas oportunidades profesionales y eventos Jabil

Únete ahora