Saltar al contenido principal
Volver a la búsqueda

Minőségbiztosítási technikus (Autóipari terület)

Req ID: J2287206

  • Ubicación
    Tiszaujvaros, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungary
  • Categoría Grupo de Calidad
  • Publicado lunes, 13 de septiembre de 2021
  • Tipo Tiempo completo
  • Tipo de Empleo Empleado Permanente

Descripción del Trabajo

Feladata:

  • Képviseli a minőségbiztosítás funkcióit a gyártósorok minden tevékenységében
  • Kapcsolatot tart a minőségbiztosítási mérnökkel, műszakvezetővel és a gyártó, teszttechnikusokkal
  • Koordinálja a javító és megelőző intézkedéseket
  • Irányítja és felügyeli az OBA ellenőrök tevékenységét
  • Minőségbiztosítási eszközök használata (pl.: röntgenek, mikroszkópok, nagyítók)
  • Folyamat ellenőrzések, termék nyomonkövetés, adatrögzítés
  • Vevői hibák követése
  • Szükség esetén belső auditok tervezése és végrehajtása
  • Javító intézkedések státuszának felügyelete
  • Minőségellenőrzési folyamatok támogatása

Elvárásaink:

  • Minimum 1 év tapasztalat hasonló munkakörnyezetben
  • Középfokú végzettség
  • Vezetési és motiválási képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Vizsgálati eljárások és forrasztási ismeretek
  • Auditor képesítés
  • Adatbázis-kezelő programok ismerete
  • Minőségbiztosítási technikák ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Komplex és izgalmas betanulási program
  • Nyelvi és szakmai képzések
  • Versenyképes juttatási csomag

¿No estás listo para aplicar? ¡Únase a la red profesional de Jabil!

Más información sobre las próximas oportunidades profesionales y eventos Jabil

Únete ahora