Saltar al contenido principal
Volver a la búsqueda

IT Alkalmazás Adminisztrátor

Req ID: J2287382

  • Ubicación
    Tiszaujvaros, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungary
  • Categoría Tecnologias de la Información
  • Publicado martes, 14 de septiembre de 2021
  • Tipo Tiempo completo
  • Tipo de Empleo Empleado Permanente

Descripción del Trabajo

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség

  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra

  • Nemzetközi munkakörnyezet

  • Komplex és izgalmas betanulási program

  • Rugalmas munkaidő

  • Home Office lehetőség

  • Nyelvi és szakmai képzések

  • Versenyképes juttatási csomag

Feladata:

  •  Programok tesztelése, hibakeresése  és telepítése

  • Segítség a kifejlesztett alkalmazások bevezetésében

  • Hibaelhárítás során eszkalációs pontként szolgál és vezeti , segíti a hiba megoldást

  • Felügyeli , monitorozza a IT infrastruktúra terheltségét

  • Javító intézkedéseket javasol és foganatosít a társosztályok bevonásával

  • Rendszermonitoring követése, logelemzés, hibaelhárítás

  • Kapcsolatot tart a társosztályokkal és külső partnerekkel

  • Ticketing rendszer használata, a feladatok dokumentálása,felmerülő Incidens-, Problem-, Change-, Request folyamatok fejlesztési feladatai és megvalósítása

  • Részt vesz az általa koordinált rendszerhez kapcsolódó módosítási igények felmérésében

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú informatikai végzettség

  • Önálló munkavégzés

  • Haladó számítógépes ismeretek

  • Angol nyelvtudás

  • Nyitottság az új módszerek / technikák elsajátításában

  • Microsoft SQL adatbázis-kezelő rendszer  ismerete

  • Jó problémamegoldó és együttműködő képesség

  • On-call rendszerben (ügyeleti munkavégzés) való önálló működés képessége

  • Terhelés alatt is kiegyensúlyozott, profeszionális munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Rendszerszemlélet

  • Hálózati ismeretek

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

¿No estás listo para aplicar? ¡Únase a la red profesional de Jabil!

Más información sobre las próximas oportunidades profesionales y eventos Jabil

Únete ahora