Saltar al contenido principal
Volver a la búsqueda

Termeléstervező

Req ID: J2292804

  • Ubicación
    Tiszaujvaros, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungary
  • Categoría Grupo de Planeación
  • Publicado miércoles, 27 de octubre de 2021
  • Tipo Tiempo completo
  • Tipo de Empleo Empleado Permanente

Descripción del Trabajo

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Komplex és izgalmas betanulási program
  • Rugalmas munkaidő
  • Home Office lehetőség
  • Nyelvi és szakmai képzések
  • Versenyképes juttatási csomag

Feladata:

  • Vevői igények fogadása, elemzése, kiértékelése
  • Rendelésállomány kapacitásigényének mérése és anyagméretezés elkészítése
  • Költséghatékony fő gyártási terv elkészítése és nyomon követése
  • Finom gyártási tervek elkészítése, kommunikálása a termelés felé
  • Kiszállítások felügyelete
  • Kapcsolattartás a vevővel, és a társosztályokkal

Elvárások:

  • Műszaki vagy gazdasági diploma
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű PC felhasználói ismeret
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Gyártási tapasztalat
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság
  • Jó stressztűrő képesség

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

¿No estás listo para aplicar? ¡Únase a la red profesional de Jabil!

Más información sobre las próximas oportunidades profesionales y eventos Jabil

Únete ahora