Saltar al contenido principal
Volver a la búsqueda

Munkavédelmi mérnök

Req ID: J2304334

  • Ubicación
    Tiszaujvaros, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungary
  • Categoría Responsabilidad Social y Medioambiental
  • Publicado martes, 8 de febrero de 2022
  • Tipo Tiempo completo
  • Tipo de Empleo Empleado Permanente

Descripción del Trabajo

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Nyelvi és szakmai képzések
  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Munkábajárási és áttelepülési támogatás lehetősége

Feladatok:

  • A munkavédelmi szaktevékenységnek minősülő feladatok ellátásában való részvétel
  • A baleset kivizsgálásokban való részvétel és a munkabaleseti jegyzőkönyv elkészítése, továbbá az eseteket a belső  rendszeren keresztül történő riportálása
  • A munkavédelemmel kapcsolatos jogszabályok nyomonkövetése, továbbá a folyamatok módosítása, ha a jogszabályváltozás hatással lehet a szervezetre
  • A tűzvédelmi  és ergonómiai elvek alkalmazása az épületek, a berendezések, és a munkakörnyezet fejlesztése során a sérülések csökkentése és a kockázatmentes munkakörülmények kialakítása érdekében
  • Részvétel a munkabiztonsági külső és belső auditokon, hatósági ellenőrzéseken
  • Új berendezések használatba vételének és üzembe helyezésének támogatása
  • EHS fejlesztések és a programok támogatása a maximális jogszabályi megfelelőség, balesetmegelőzés és kockázatcsökkentés érdekében
  • Kockázatcsökkentő akciók meghatározása, s az ezekhez tartozó intézkedések önálló kivitelezése, végrehajtása

Elvárásaink:

  • Munkavédelemben szerzett tapasztalat
  • Munkavédelmi képesítés (mérnöki vagy technikusi)
  • Középszintű szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Projekt szemlélet

Előnyt jelent:

  • Gépbiztonsági témakörben szerzett tapasztalat
  • ISO 45001 belső auditori képesítés
  • Tűzvédelmi előadói vagy főelőadói képesítés

¿No estás listo para aplicar? ¡Únase a la red profesional de Jabil!

Más información sobre las próximas oportunidades profesionales y eventos Jabil

Únete ahora