Saltar al contenido principal
Volver a la búsqueda

LSS mérnökségi vezető

Req ID: J2315056

  • Ubicación
    Tiszaujvaros, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungary
  • Categoría Grupo Lean Six Sigma
  • Publicado martes, 19 de abril de 2022
  • Tipo Tiempo completo
  • Tipo de Empleo Empleado Permanente

Descripción del Trabajo

Feladatok:

  • Szorosan együttműködik a Lean Menedzserrel a Lean Six Sigma fejlesztések bevezetésben és fenntartásában
  • Gondoskodik az oktatásról és segítséget nyújt a project azonosításban és priorizálásában.
  • Figyelemmel követi, oktatja és folyamatosan fejleszti az Értékáram transzformáció kezdeményezéseit, Lean elvek, eszközök és módszerek segítségével.
  • Útmutatást ad, javaslatokat tesz és inspirálja a Lean Coach-okat, folyamat tulajdonosokat az értékáram optimalizálására.
  • A Senior Lean coach vezet, mentorál és oktat annak érdekében, hogy a Lean elvek, értékek, filozófiák és eszközök segítségével folyamatos fejlesztéseket tudjanak a dolgozók véghezvinni.
  • Együtt dolgozik az értékáram tulajdonosaival és az AOM-ekkel, hogy létrehozzanak egy rendszert, amellyel biztosítják, hogy az értékáram munkavállalói helyesen és következetesen használják a Lean elveket.
  • Mentorálja egy "legjobb gyakorlatok"-at megosztó belső hálózatot, az eKaizen segítségével.
  • Oktató és aktív facilitátor, a Bronz/Silver Minősítés projektjeiben segít és annak résztvevőit mentorálja.
  • Aktív résztvevője a Lean Silver Minősítés folyamatának.
  • Fenntartja jártasságát a legfrissebb Lean módszerekben is egyetértésben a Lean Menedzserrel és Műveleti menedzserrelRészt vesz a helyi Lean elismerés és jutalmazás programban
  • Együttműködik a Pénzüggyel , annak érdekében hogy az LSS program projektjei által elért eredmények beépüljenek a Jabil pénzügyi folyamataiba
  • Több Workcellt felügyel egyszerre, összegyüjti a visszajelzéseket a Lean Coach-októl és fejlesztési javaslatot tesz a folyamat tulajdonosoknak.
  • Összegyüjti az értékes visszajelzéseket a csapatoktól és időben segítséget nyújt ha szükséges. Biztosítja, hogy a Lean Index Értékelés mérésre és az értékáram átalakítás fejlődésére van használva.
  • Fejleszti és mentorálja a Lean vezetőket, hogy segítsék, és vezessék a Kaizen Event-eket Támogatja a Lean Six Sigma Menedzsert javaslataival, amely fejleszti a Lean Index Assessment pontszámot

Szükséges képesség, gyakorlat, tapasztalat:

  • Felsőfokú végzettség, Iprai mérnöki, vagy ezzel egyenértékű diploma munkatapasztalattal az elektronikai bérgyártásban.
  • Legalább 5 év tapasztalat QE, IE, Planner, Lean Coach, Sorvezető, vagy ezekkel egyenértékű pozícióban.
  • Kiváló interperszonális, kommunikációs és projektvezetési készségekkel rendelkezik.
  • Jártas a lean eszközök és folyamatok használatában, koordinálja és megosztja az ismereteit a regionális és globális szinten.

¿No estás listo para aplicar? ¡Únase a la red profesional de Jabil!

Más información sobre las próximas oportunidades profesionales y eventos Jabil

Únete ahora