Saltar al contenido principal
Volver a la búsqueda

Kommunikációs Leader

Req ID: J2258993

  • Ubicación
    Tiszaujvaros, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungary
  • Categoría Relaciones con Iversionistas y Comunicaciones
  • Publicado lunes, 18 de enero de 2021
  • Tipo Tiempo completo

Descripción del Trabajo

Amennyiben szeretnél egy nagy múltú amerikai cég dinamikusan változó környezetében, egy jó  csapatban dolgozni, akkor a JABIL téged keres!

Ha szereted a kihívásokat, a változatos feladatokat és szeretnéd megtapasztalni, hogy milyen ráhatásod van egy szervezet életére, akkor jelentkezz hozzánk

KOMMUNIKÁCIÓS Leader

munkatársnak

Feladatok:

  • Kommunikációs csapat koordinálása
  • Projekttervek készítése figyelembe véve az időkorlátot, költségkeretet és erőforrásokat
  • Projekttervek végrehajtásának felügyelése
  • Több projekt egyidejű kezelése és a tervezés, képzés és dokumentáció biztosítása
  • Új kommunikációs programok bevezetése
  • Szükség esetén projektek újratervezése
  • Kommunikációs rendszer létrehozása a menedzsment és a projektben résztvevők között
  • Értékelési és visszajelzési módszerek létrehozása
  • Együttműködés a globális kommunikációs csapattal
  • Marketing stratégia kidolgozása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év szakirányú tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Lendületes, dinamikus, proaktív személyiség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office haladó ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Változatos feladatok

¿No estás listo para aplicar? ¡Únase a la red profesional de Jabil!

Más información sobre las próximas oportunidades profesionales y eventos Jabil

Únete ahora