跳到主要内容
返回搜寻

DFM Engineer

Req ID: J2252590

  • 地点
    Tiszaujvaros, 包尔绍德-奥包乌伊-曾普伦, Hungary
  • 类别 设计服务
  • 发表 2020年11月4日
  • 类型 全职工作

职位描述

DFM mérnök

Feladata:

  • A workcellekből érkező igényeknek megfelelően új termékekre DFM (Design For Manufacturing) analízist, transzferált termékek esetén Process Risk Analysis-t készít.
  • Az analízis során felméri és értékeli a  potenciális kockázatokat a termék gyárthatósága szempontjából.
  • Javaslatot tesz a kockázatok csökkentésére design, gyártóeszköz és folyamat oldalról.
  • FMEA készítést támogatja a termék analízisek során felvett kockázatok ismertetésével.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 5 év gyártásban szerzett tapasztalat
  • Felületszerelt technológiák átfogó műszaki ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Windows, MS Office)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Alkatrésztokozások ismerete
  • FMEA, Control Plan, Process Flow ismeretek
  • IPC-610A ismerete
  • Önálló munkavégzésre való képesség és monotonitástűrés

Előnyt jelent:

  • Elektronikai ismeretek
  • Projekt irányításában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés
  • Nyugodt munkakörnyezet
  • Nemzetközi munkakörnyezet, külföldi gyáregységeink látogatásának lehetősége
  • Munkába járási és áttelepülési támogatás lehetősége

还没准备好申请? 加入Jabil人才网络!

了解即将到来的职业机会和活动Jabil

注册